Mělnické kulturní centrum

Slevy a rezervace

Slevy na vstupném a možnosti rezervace vstupenek

Mělnické kulturní centrum, o.p.s. (dále jen Mekuc) poskytuje kromě zvýhodněného předplatného také další jednorázové slevy. Vstupenky se slevou nelze koupit ani rezervovat on-line. Rezervace vstupenek se slevou je možná telefonicky (315 622 612) nebo emailem (info@mekuc.cz). Sleva je uplatňována při nákupu vstupenek v pokladnách Mekuc (v MKD a TIC) vždy jen po předložení příslušného průkazu či dokladu.

Oprávněnost slevy má Mekuc právo kontrolovat také před vstupem do sálu. Pokud se před vstupem do sálu prokazuje zlevněnou vstupenkou návštěvník, který nemá na slevu nárok, může být po něm požadován doplatek, případně nemusí být do sálu vpuštěn.

Slevy pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P

Mekuc poskytuje slevu 50 % z ceny vstupenky držitelům průkazu ZTP/P (po předložení průkazu ZTP/P), doprovod má nárok na vstupenku zdarma.

Sleva 50 % z ceny vstupenky je poskytována také držitelům průkazu ZTP (po předložení průkazu ZTP).

Parter divadelního sálu je bezbariérový s dostatečným místem pro vozíky na obou stranách všech řad hlediště. Pro rezervaci míst v hledišti (včetně místa pro vozík) a uplatnění slevy ZTP a ZTP/P využijte možnosti rezervace emailem na adrese info@mekuc.cz  nebo telefonicky každý všední den od 13 do 18 hodin na tel. čísle  315 622 612. Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají právo na prodlouženou dobu rezervace vstupenek až do dne konání pořadu, na který jsou vstupenky rezervovány. Vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem pořadu, sleva bude uznána po předložení průkazů.

Slevy pro studenty a seniory

Studentům a seniorům poskytuje Mekuc slevu 10 % z ceny vstupenky (po zaokrouhlení na desítky).

Na studentskou slevu mají nárok děti, žáci ZŠ a studenti SŠ a VŠ (do 26 let) po předložení dokladu, ze kterého lze nárok na slevu vyčíst. Sleva se nevztahuje na dětská představení.

Na slevu pro seniory mají nárok návštěvníci starší 65 let.

Pro rezervaci vstupenek se slevou kontaktujte Mekuc emailem na adrese info@mekuc.cz nebo telefonicky každý všední den od 13 do 18 hodin na tel. čísle  315 622 612. Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději do 7 dnů po uskutečnění rezervace.

Vstupenkou se slevou se může před vstupem do sálu prokázat pouze ten, kdo má na slevu skutečně nárok.

Studentské a seniorské slevy lze využít i při zakoupení divadelního předplatného "4 z 8", žáci 2. stupně ZŠ a studenti SŠ mohou využít velmi výhodné předplatné Mekuc young. Podrobné informace o aktuálním předplatném zde.

--------------------------

Bližší informace o cenách vstupenek najdete vždy u konkrétní akce na webu www.mekuc.cz.

U pořadů, které pořádají jiní pořadatelé (nikoliv Mělnické kulturní centrum, které pro pořad poskytuje pouze sál) může být nárok na slevu omezen, případně nemusí být slevy poskytovány vůbec.

Jednotlivé slevy nelze kombinovat.

Zakoupené vstupenky nevyměňujeme.

Peníze za prodané vstupenky nevracíme. Vstupné se vrací pouze v případě, že se představení ruší.

Padělání vstupenky je trestné.

Březen – měsíc čtenářů
1. 3. - 31. 3. 2019

Březen – měsíc čtenářů

Za Čtendou do knihovny
1. 3. - 19. 4. 2019

Za Čtendou do knihovny

Literární a výtvarná soutěž pro děti

Jazz World Photo 2018
13. 3. - 3. 5. 2019

Jazz World Photo 2018

Výstava nejlepších snímků mezinárodní fotografické soutěže

Lenka Falušiová: Podoby lesa
21. 3. - 12. 5. 2019

Lenka Falušiová: Podoby lesa

Podoby lesa

Všechny akce

Kde nás najdete

U Sadů 323, 27601 Mělník, 276 01 Mělník

Partneři

mesto-melnik   melnicka-radnice    melnicek    radio1    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik 

    

Zpět nahoru