Dračí doupě v knihovně

Pravidelné setkávání nad pravidly, kostkami, osobními deníky a vším ostatním, co patří ke hraní na hrdiny podle ryze českého herního systému Dračí doupě + od vydavatelství Altar. Hrdiny očekává originální herní svět vytvořený na míru.

Hru vede Paní jeskyně Vanda Zandlová, která momentálně cílí aktivitu na dospívající hráče.

Setkání probíbá v klubu MKM každou sudou sobotu od 9:00 do 12:00 a je veřejně přístupné i pro nehrající zvědavé návštěvníky knihovny.

Stávající kampaň, jak říkáme našemu příběhu, je nazvaná Ornitologie pro mírně podnapilé a je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří v životě předním nehráli žádnou hry na hrdiny. Kampaň je zcela originální a momentálně není možné ji sehnat kdekoliv jinde na světě. Ve spolupráci s hráči spadá hra žánrem do humorné fantasy.

Současná herní skupina může ještě přijmout až dva stálé hráče. Po dohodě s Paní jeskyně je také možné připojit se ke hře pouze dočasně jako takzvaná neherní postava, kterou skupina dobrodruhů cestou potká.

Královy meče –⁠ Ornitologie pro mírně podnapilé:

Svatý král Nikkitan Dentaci, první svého jména, dal za úkol svým Královským mečům postarat o jednoho muže: markýze Alistaira Leviathana Trivia de Lete, jehož samotná existence ohrožuje královu osvícenou vládu. Odhodlaná a všehoschopná čtveřice se tedy vydala napříč celým světem Cerulkany najít jednoho jediného muže, o němž (téměř) všichni mají za to, že je už deset let po smrti.

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik                

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas    detske_radio_melnik   

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru