Mekuc v létě nespí...

Datum novinky: 1. 8. 2023 | 9.00
Divadlo

Pro letošní letní sezónu připravuje Mělnické kulturní centrum, stejně jako každý rok, bohatý program. Pro větší komfort diváků tentokrát budou divadelní představení umístěna do divadelního sálu MKD a vstupenky na tato tři divadelní představení je možno zakoupit v předprodeji od 17. 4. až do konce července v pokladnách Mekuc i on-line s výraznou slevou.

Rozmarné léto v podání Divadelního spolku Kašpar si návštěvníci v divadelním sále MKD mohou užít 15. 8. Otevřeme říční lázně Antonína Důry s molem i terasou pro návštěvníky, kouzelník Arnoštek přitáhne vůz, napne provaz a představení, které slibuje i akrobatické kousky a kouzelnické výstupy, může začít!

Oskar a růžová paní Komorního divadla Kalich pobaví diváky 21. 8. Hra dramatika Ericha E. Schmitta vypráví o tom, jak může být život krásný, i když je k nám krutý. Je o odvaze žít a chuti se smát. Pavla Tomicová v postavě babi Růženky do své postavy vkládá velké porozumění a srdce a Josef Polášek, jako Oskar, je zároveň dítětem i stárnoucím mužem.

1. 9. letní program Mekuc uzavírá představení Milión, originální komedie Synagoga Concerts, s.r.o., o řediteli divadla, kterému jeviště sežral červotoč, ve které excelují Hynek Čermák a Vladimír Polívka.

Partneři

Děkujeme za podporu:

mesto-melnik         

Děkujeme za spolupráci:

melnicka-radnice    region-cesky_rozhlas       

 

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR          

Zpět nahoru