Mělnické kulturní centrum / Divadla

V sezoně 2017/18 budou na programu Masarykova kulturního domu každý měsíc jedno až dvě divadelní představení hostujících divadelních souborů. Diváky čeká pestrý výběr žánrů i inscenačních postupů, autorská díla i časem prověřené texty, komorní inscenace i bohatě obsazená představení.

Představení 1. pololetí 2018

6. 4. 2018 v 19.00 hodin – MKD
MANŽELSKÉ VRAŽDĚNÍ
Divadlo na Jezerce | autor: Eric-Emmanuel Schmitt | překlad: Michal Lázňovský
režie: Jan Hřebejk
Hrají: Nataša Burger, Jaroslav Dušek
Souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život. Komorní tragikomedie je pohledem na manželství v dnešní době. Na to manželství, o kterém se na jedné straně říká, že je institucí zastaralou a které je neustále zpochybňováno, ale bez něhož si svůj život většina z nás nedovede představit.

10. 5. 2018 v 19.00 hodin –MKD
ODHALENÁ PRAVDA
StageArtCZ a Divadlo Bolka Polívky | autor: Dave Simpson | překlad: Dana Hábová
režie: Petr Halberstadt
Hrají: Gabriela Míčová, Markéta Častvaj Plánková/Petra Špindlerová, Daniela Choděrová/Klára Apolenářová, Alena Bazalová/Anežka Rusevová, Hana Kusnjerová/Anna Stropnická, Alžběta Vaculčiaková/Natálie Tichánková
Hrdinky povznášející a nadějeplné komedie přivedly na kurz pole dance nejrůznější důvody. Ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, využijí nabyté taneční zkušenosti ve prospěch charitativního projektu. Výzvou všem ženám a oslava ženské síly, která se dokáže vzepřít nepřízni osudu. Tuto podnětnou hru pro ženy, o ženách, by rozhodně měli vidět i muži (pokud ovšem nemají strach)!

5. 6. 2018 v 19.00 hodin – MKD
VINCENC
Klicperovo divadlo Hradec Králové | autor: Torben Betts | překlad: Michal Zahálka
režie: Petr Štindl
Hrají: Natálie Řehořová, Jiří Zapletal, Kamila Sedlárová, Jan Vápeník
Česká premiéra úspěšné britské komedie, která tematizuje podstatné a nejen humorné aspekty života v současném světě a která kromě precizních dialogů, spousty humoru i vážných témat nabízí velké herecké příležitosti pro čtyři skvělé herce.

Předprodej vstupenek začíná obvykle 2 měsíce před konáním představení (ve výjimečných případech i dříve).

Našim pravidelným návštěvníkům nabízíme Předplatné 4 z 5 se zvýhodněným vstupným, stálým místem v hledišti dle vlastního výběru a dárkem.

Aktuální akce

Zobrazit celý program