Program / Káťa a Škubánek

začátek: neděle, 4. 6. 2017, 15.00 hod., divadelní sál MKD

konec: neděle, 4. 6. 2017, 16.00 hod.

vstupné: 60 Kč

Nedělní pohádka

Veselé příhody dvou nerozlučných kamarádů, holčičky Káťi a strakatého psa Škubánka, známé z oblíbených večerníčků České televize.

O představení:

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek, kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství.

Jednou takhle z jara Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt.

Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich kamarádství překazit.
Proto do věhlasných psích závodu v tradičním psím běhu kolem lesa příhlásí i Škubánka a spolu s dalšími účastníky – favoritem psem Agarem a Rambem nastraží různé léčky a překážky. Podaří se je Škubánkovi zdolat, anebo se pod ním proboří lávka a spadne rovnou do potoka?

Kocour Luciáš, pes Rambo a Agar to ale na Škubánka zkouší dál. Proto si jednoho dne, kdy Káťa jde za družičku na svatbu své sestřenice na Moravu, Škubánek uvaří podle starého receptu z kuchařky Džina v láhvi a rozhodne se s jeho pomocí povedené trojici postavit. Podaří se mu Luciáše, Agara a Ramba vytrestat, než se vrátí Káťa domů?

To se dozvíte, když přijdete na naši pohádku.

Hrají:

Dita Zábranská/Františka Brzobohatá
Zbigniew Kalina/Jiří Kohout
Lukáš Kunz/Lukáš Klíma
Tomáš Pospíšil/Lukáš Kofroň

Scénář, režie a hudba: Vlastimil Peška
Scéna: Vlastimil Peška, Zdeněk Grolich, Silvie Jelínková
Loutky a rekvizity: Vlastimil Peška, Zora Šebestová, Dana Veselá, Alena Křížová
Výroba: Ateliér Divadla Radost v Brně pod vedením Zory Šebestové

​Autoři původní předlohy: Hana a Josef Lamkovi, Libuše Koutná

VSTUPENKY ON-LINE